Onderwerp:    Kennismakingsavond nieuw ingekomenen
Leiding: Greet Dijkhuis en Afie Nicolay
Datum: maandag 26 september 2022
Aanvang: 20.00 tot uiterlijk 22.00 uur
Locatie: De Kandelaar zaal 1

Alle nieuw ingekomen leden van de laatste 3 jaren krijgen begin september een persoonlijke uitnodiging voor de avond.

welkom14Een kennismakingsavond voor nieuwe gemeenteleden staat al enkele jaren op het programma. Want wij vinden het belangrijk dat u zich welkom weet binnen onze gemeente. En na elkaar eens de hand te hebben geschud ben je geen vreemden meer binnen de gemeente, maar ook in het dorp, in de winkel, op school, ...

We zullen deze avond verzamelen in de Zionskerk waar we, onder het genot van een kop koffie en thee, nader in gesprek kunnen. Want naast het wegwijs maken in onze gemeente, willen we graag van gedachten wisselen over de kerk, uw ervaringen en verwachtingen aangaande het gemeente zijn. U wordt vervolgens in de gelegenheid gesteld een kijkje te nemen in de Zionskerk. Daarna wandelen we naar de Jacobikerk. Want ook dit kerkgebouw, met zijn rijke historie en het beroemde Arp Schnitgerorgel, is zeker een bezoekje waard!

 

Agenda

Dagelijks Woord

  • woensdag 05 oktober 2022 - Romeinen 7:6
    We waren aan de wet geketend, maar nu zijn we bevrijd; we zijn dood voor de wet, zodat we niet meer de oude orde van de wet dienen, maar de nieuwe orde van de Geest. -- Romeinen 7:6