Onderwerp:    Kennismakingsavond nieuw ingekomenen
Leiding: Greet Dijkhuis-Bazuin
Datum: 08 oktober 2019
Aanvang: 20.00 tot uiterlijk 22.00 uur
Locatie: De Kandelaar
Opgave: Voor 12 september bij Afie Nicolay tel. 433826 
v&Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


welkom14Een kennismakingsavond voor nieuwe gemeenteleden staat al enkele jaren op het programma. Want wij vinden het belangrijk dat u zich welkom weet binnen onze gemeente. En na elkaar eens de hand te hebben geschud ben je geen vreemden meer binnen de gemeente, maar ook in het dorp, in de winkel, op school, ...

We zullen deze avond verzamelen in de Zionskerk waar we, onder het genot van een kop koffie en thee, nader in gesprek kunnen. Want naast het wegwijs maken in onze gemeente, willen we graag van gedachten wisselen over de kerk, uw ervaringen en verwachtingen aangaande het gemeente zijn. U wordt vervolgens in de gelegenheid gesteld een kijkje te nemen in de Zionskerk. Daarna wandelen we naar de Jacobikerk. Want ook dit kerkgebouw, met zijn rijke historie en het beroemde Arp Schnitgerorgel, is zeker een bezoekje waard!
Mocht u een eerdere bijeenkomst gemist hebben, schuif gerust aan!

 

Agenda

Taizé - Dagtekst

  • do. 27 februari
    Wie door de Heer zijn bevrijd, keren terug, gekroond met eeuwige vreugde. (Js 51:11-16)